Біля Свято-Успенського собору у Полтаві розпочали панахиду за вісьмома бійцями, які полягли на війні з Росією. Про це з місця події повідомила кореспондентка Суспільного.

Труни із воїнами привезли до Свято-Успенського собору. Близько 11:00 розпочали панахиду. Попрощатися із загиблими прийшли рідні, односельці, колеги та побратими.

Олександр Куриленко, Юрій Химич, Денис Палій, а також Анатолій Дергай та Віталій Карась загинули поблизу села Шебелинка на Харківщині. Ще двоє бійців – Максим Фесенко та Валерій Дворядкін – біля села Малинівка Запорізької області. Біля селища Борівське на Луганщині поліг Владислав Шляховий.

У Полтаві прощаються із вісьмома загиблими на війні

Наймолодшому воїну – солдату Віталію Карасю було 26 років, а найстаршому – Валерію Дворядкіну – 52. Він мав звання старший сержант.

Чотирьох бійців поховають на Затуринському кладовищі поблизу Полтави, інших – у населених пунктах, де вони проживали. Це, зокрема, у Терешківській, Зіньківській та Гадяцькій громадах, повідомив Суспільному заступник обласного військового комісара Едуард Бородай.

Читайте також:

"Плюсик – це значить, що він живий": історія Сергія Волинського з Полтави, заблокованого у Маріуполі

Джерело