У Кропивницькому на Алеї почесних воїнських поховань Рівнянського кладовища попрощались з захисником України Андрієм Чухряєвим.

35-річний солдат-навідник Андрій Чухряєв загинув 12 травня від осколкових поранень під Волновахою, звільняючи село Павліка Донецької області.

Був патріотом, любив Україну, захищав її з 2014 року, повертався до мирного життя і знову йшов на війну. Востаннє це було 28 лютого, на четвертий день повномасштабного вторгнення Росії. Так про Андрія розповів його побратим з позивним "Сумрак".

У Кропивницькому на Алеї Слави поховали бійця Андрія Чухряєва

"Ми в п’ятьох служили з двору, три кума і два друга. І всі вернулись додому. І всі зараз тут прийшли Андрія провести. Він такий був патріот його вираз "Вогонь запеклих не пече"".

Захищати Україну пішов за покликом серця, каже сестра бійця Марина Задесенець.

"Четверо моїх братів залишаються на фронті і боронять нашу Україну. Нагороди у Андрія є – Захисник Батьківщини, за службу, за участь в антитерористичній операції".

В Андрія Чухряєва залишилась дружина та 14-річний син.

Читайте також У Кропивницькому на Далекосхідному кладовищі облаштовують Алею слави У Кропивницькому на Алеї Слави поховали бійців Артема Корнійця та Василя Касяненка Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело