У селі Завій Калуської ОТГ провели в останню путь загиблого захисника Івана Ільківа.

Коли почалася війна, Іван повернувся з-за кордону для того, щоб стати на захист держави, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Калуську міську раду.

“Мужньо та героїчно боровся до останнього подиху! У бою з російським окупантом, захистивши собою побратимів, віддав своє життя за волю та незалежність України! Низький уклін тобі, Герою, за мужність та саможертовність! Знаємо, Герої не вмирають! Вони живуть у пам’яті нашій, нашого народу, у серці кожного!Вічна пам’ять Герою! Слава Україні! ГЕРОЯМ СЛАВА!”, – йдеться в повідомленні.

Захистив собою побратимів: на Калущині попрощалися з 28-річним Героєм

Нагадаємо, під час оборони Києва загинув мешканець Галича

Захистив собою побратимів: на Калущині попрощалися з 28-річним Героєм Захистив собою побратимів: на Калущині попрощалися з 28-річним Героєм Захистив собою побратимів: на Калущині попрощалися з 28-річним Героєм Захистив собою побратимів: на Калущині попрощалися з 28-річним Героєм Захистив собою побратимів: на Калущині попрощалися з 28-річним Героєм Захистив собою побратимів: на Калущині попрощалися з 28-річним Героєм Захистив собою побратимів: на Калущині попрощалися з 28-річним Героєм

Джерело