В одному з укриттів Канева, що на Черкащині, відбувся концерт на підтримку Збройних Сил України. Про це повідомили в пресслужбі міської ради.

Концерт проходив із доброчинною метою. Місцем його проведення обрали укриття однієї з мистецьких локацій міста. Подія мала назву "Тримаємо стрій".

Концерт розпочався із виконання Державного гімну України. У мистецькій події взяли участь артисти міського будинку культури, а глядачами були канівці та люди, які знайшли прихисток у місті.

"Артисти співали відомі українські пісні. Зокрема, звучала в їхньому виконанні нині популярна пісня "Ой у лузі червона калина". Між музичними номерами декламували вірші. Крім того, гості ознайомилися з фотовиставкою, яку організували в межах проєкту "(Не) те, що ти хочеш почути", – розповіли в пресслужбі міської ради.

Люди, які прийшли на концерт, мали змогу долучитися до доброчинної справи та залишити кошти на допомогу українській армії. Під час мистецької події зібрали п'ять тисяч гривень, які організатори передадуть на потреби Збройних Сил України.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також "Щоб не відбувалось — Україна прекрасна": черкаська художниця створила стінопис у Таїланді "Батьківська хата": черкаська фотографиня популяризує у Львові українську культуру Джаз просто неба: в Черкасах відбувся концерт на підтримку ЗСУ У Черкасах провели доброчинний комедійний вечір на підтримку ЗСУ 25 пісень із 24 областей і Криму: в Черкасах відбувся "Квартирник в укритті" на підтримку армії

Джерело