Українська акторка, гумористка і учасниця "Дизель Шоу" Яна Глущенко розповіла про грандіозні плани поповнити свою сім'ю. Дівчина мріє про доньку.

Яна Глущенко дала невелике інтерв'ю журналістці програми "Зірковий шлях" і розповіла про те, де вона була під час вторгнення росії в Україну 24 лютого, про поїздку закордон і стосунки з колишньою дружиною свого чоловіка. Не менш важливою була тема про її мрію народити доньку відразу після закінчення війни.

Яна Глущенко з

Яна Глущенко з

Як відомо, 35-річна Яна Глущенко одружена з продюсером Олегом Збаращуком з 2017 року. Пара виховує сина Тамерлана, але у чоловіка також є хлопчик від першого шлюбу. З моменту народження їх дитини пройшло більше п'яти років, тому цілком природно, що вони замислюються про поповнення.

Судячи з усього, якраз таки війна підштовхнула Глущенко до таких думок, тому що в перші дні вторгнення росії вона заявила чоловікові, що після перемоги України вона хоче народити дівчинку. Гумористка також не забула відпустити кумедний жарт про те, що за дитиною вони "підуть" в магазин.

"З початку війни я сказала чоловікові, що коли ми переможемо, "підемо" за дівчинкою. Ось такі у мене плани. Тому потрібно вже перемагати і повертатися додому і йти за дівчинкою в магазин", - з посмішкою сказала Яна.

Джерело