Жителі Надвірнянської територіальної громади, що на Івано-Франківщині, передали українським захисникам на передову шість автомобілів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Зіновій Андрійович.

З його слів, автівки завантажили генераторами, пилами, кутовими шліфувальними машинами (болгарками), клямрами, пиломатеріалами та водяними баками. Загалом від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну жителі Надвірнянської громади передали військовим 32 автомобілі. До закупівлі автівок, каже мер, долучаються волонтери та представники бізнесу. Крім того, власні автомобілі для бійців передають і жителі громади.

"Приємно і відрадно те, що в цьому переліку є і власні автомобілі, якими люди користувалися до цього часу. І вони вкладають лепту для перемоги над російським ворогом. Також є родинні, сімейні автомобілі. Тобто велика родина чи сім’я зібрала гроші й викупила на українському ринку авто. Ми стараємося знайти автомобілі, які будуть придатними для військових дій. Ці автомобілі — вкрай потрібні", — каже Андрійович.

Жителі Надвірнянської громади передали українським захисникам на передову шість автомобілів

Міський голова Надвірної додає, що зараз для українських бійців потрібно закупити ще десять автівок.

"Є дефіцит із цими автомобілями, бо їх переважно везуть із-за кордону. Ми розуміємо, що для одного автомобіля — від закупівлі, лагодження та проведення СТО — потрібно від тижня до двох. Тому ми в постійному пошуку таких авто", — каже Зіновій Андрійович.

Читайте також Готують до бою. Як волонтери "Безпеки Богородчан" лагодять автомобілі для потреб українських воїнів Що таке "кікімори" і як їх виготовляють. Репортаж із волонтерського цеху в Івано-Франківську "Не волонтерити — неможливо". Хто такі коломийські "бджовеліни" і як вони допомагають Україні Івано-франківська майстриня разом із дітьми виготовляє обереги з червоної глини для українських військових

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело