Організатори Євробачення заявили, що заклики Kalush Orchestra зі сцени допомогти Маріуполю та заяви інших учасників на підтримку України "мають гуманітарний, а не політичний характер".

"Ми розуміємо глибокі почуття навколо УкраїниУ в даний момент і вважаємо, що заяви Kalush Orchestra та інших виконавців, які висловлюють підтримку українському народу, мають гуманітарний, а не політичний характер", — йдеться в заяві організаторів.

Політичні висловлювання на сцені Євробачення заборонені. Український гурт Kalush Orchestra на сцені Євробачення закликав врятувати Маріуполь і "Азовсталь".

Організатори Євробачення не будуть дискваліфіковувати Kalush Orchestra за заяву про Маріуполь та Азовсталь

"Я прошу кожного з вас, будь ласка, допоможіть українському Маріуполю, допоможіть Азовсталі прямо зараз!" — закликав Олег Псюк зі сцени Євробачення в Турині.

Після виступу Kalush Orchestra в інтернеті в усьому світі збільшилась кількість пошукових запитів за словами "Маріуполь" і "Азовсталь".

Війна — усі останні новини Kalush Orchestra вже перемогли зі своєю піснею на Євробаченні – Юрій Береза Правда має перемогти й на війні, й на Євробаченні – прогноз Філа Пухарєва "Хочемо вас підтримати": Kalush Orchestra заспівали свої пісні у звільненому Ірпені Ліки для розбитого серця, біблійні алюзії та пісня про маму: Суспільне Культура обирає топ-10 фіналістів Євробачення

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Джерело