Зірка серіалів "Кріпосна" і "Спіймати Кайдаша" Тарас Цимбалюк розповів, в чому полягає головна проблема росіян, які підтримують війну в Україні. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі instagram. 

Тарас Цимбалюк зазначив, що під впливом пропаганди в Росії опинилося і молоде покоління. Вони вже звикли до того, що їх армія постійно несе кудись "почесний прапор" насправді руйнуючи інші країни. 

Зірка

Зірка

При цьому, як підкреслив актор, самі росіяни не вважають, що знаходяться під дією пропаганди. Хоча все і так очевидно. Він додав, що вся причина в тому, що кілька поколінь росіян "пропустили етап прозріння".

"Росіяни також не визнають себе жертвами пропаганди. Хоча давно всі бар'єри сприйняття тоталітарного режиму змиті повністю: дорослі своїх дітей будують в букви зет, пісні про вождя, звички до регулярного перепису історії і т.д. примус вже у своїх головах малюють власними імпульсами. Чого ж воно так? Кілька поколінь пропустили етап прозріння: яке зло – Радянський союз. Це величезний, запущений обсяг", - зазначив Цимбалюк.

Також наш портал інформував, Молода дружина Віктора Павлика Катя Репяхова в Ізраїлі засумувала за довоєнними часами: "Я шалено...".

Крім того, ми повідомляли, Євген Клопотенко з "МастерШеф" впевнений, що перемоги не буде: "ми заберемо Білгород, а через 20 років вони стануть сильнішими".

Джерело