Дніпрянин Ігор Кочет власноруч збирає пауербанки для бійців ЗСУ. Як розповів Суспільному чоловік, пристрої можуть заряджати до 20 гаджетів та рацій.

Ідея створити пауербанк для військових у Ігоря виникла після того, як він побачив, у яких умовах бійцям доводиться заряджати гаджети.

"Все це якось у них на дротах, на перехідниках. Якось висить, кудись підключається. І виникла ідея просто зробити це більш зручним способом. Щоб вони могли, не витрачаючи багато часу, заряджати свої пристрої", - розповідає дніпрянин.

Заряджає до 20 гаджетів та рацій одночасно. Дніпрянин власноруч збирає пауербанки для українських бійців

За основу для пауербанка слугує ящик для патронів, їх надають самі військові. Інші комплектуючі винахідник купує самостійно.

Перший пристрій чоловік зробив за власні гроші, потім відкрив збір коштів через соціальні мережі.

"Що було в магазинах, що було вдома — я все це зібрав. Це такий зараз конструктор, бо коли почав займатися, то в магазинах були залишки — по 10-20 комплектуючих. Тому кожен пауербанк не схожий на інший. Якщо закінчилися одні компоненти — ставлю інші. Доводиться все компонувати. Цікава така конструкторська робота", - каже Ігор.

Собівартість одного такого пауербанку становить близько 6,5 тисяч гривень.

Сам зовнішній акумулятор, за словами винахідника, заряджається від розетки, автомобіля, а також сонячної панелі.

"Ставляться акумулятори, зарядний пристрій, щоб заряджати акумулятори, є панель, на якій роздає цю електрику. Орієнтуюся, щоб було штук 10 USB-виходів. Тобто, щоб не треба було якісь там ще перехідники, трійники. Плюс прикурювачі, куди можна підключити якісь там зарядки, наприклад, для рації. Також тут є роз’єм для світла, індикація стану батареї", - пояснює Ігор.

Дніпрянин вже передав на фронт два таких зовнішніх акумулятори, зараз працює над ще десятьма. Охочі допомогти можуть зв’язатися з ним за номером 066 754 76 01.

Читайте також

- Родина з Вінниччини виготовляє металеві скоби для військових на передову

- У Дніпрі 6-річна дівчинка грою на флейті збирає гроші на бронежилети для українських бійців

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело