У Полтаві за тиждень роздали 60 тонн одягу та 2 тисячі пар взуття. Це безплатно для переселенців та полтавців. Отримати таку допомогу можна в одному з полтавських пунктів видачі, каже ініціаторка його створення Анжела Прушковська.

Видають одяг та взуття волонтери. За день у пункт приходить приблизно три сотні людей, каже волонтерка пункту гуманітарної допомоги Вікторія Сазонова.

"Перші рази, коли відкривалися, були дуже великі черги. Ще не було відкриття, але вже стояло по 200 чоловік за годину до відкриття. У середньому в перший день було видано 800 пар взуття", – говорить Вікторія Сазонова.

"Дізналися від волонтерів. Приїхали – з чоловіком. Ось дитині хоч взуття взяли. Ми не їхали в Харків назад за речами, страшно. А в березні ми приїздили, холодно ще було", – розповідає жителька Харкова Анастасія Гнездилова.

Речі, які роздають переселенцям, привозять із-за кордону та із інших регіонів України, каже співорганізатор створення пункту гуманітарної допомоги Сергій Ладан.

"Ми видаємо взуття, також одяг жіночий, дитячий і трохи чоловічого те, що вдається отримати як благодійну допомогу. Ми спочатку сортували по модельках, а потім зрозуміли, що потрібно по розмірах сортувати. Людям не важливі модельки", – говорить Сергій Ладан.

Пункт допомоги у Полтаві відкрили 8 травня, каже ініціаторка його створення Анжела Прушковська.

"Саме цей пункт буде працювати в неділю, середу і п’ятницю. З 11-ї десь до 16-ї. Ми давали оголошення і говорили про те, що взуття привезли для тимчасово переміщених осіб, але приходить дуже багато людей, я не можу їм відмовляти, тому звичайно видаю", – пояснює Анжела Прушковська.

За її словами, за тиждень роботи пункту видали 60 тонн одягу та 2 тисячі пар взуття.

Читайте також: У Полтаві організують благодійний ярмарок У Полтаві на підприємстві безплатно приготували близько 60 тисяч порцій їжі

Джерело