Російські окупанти завдали ракетного удару по Кременчуцькій ТЕЦ. Про це повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін під час спілкування з українською та закордонною пресою в режимі відеозв’язку в Media Center Ukraine, повідомляє Укрінформ.

«Постраждалих немає, але шкоди завдано суттєвої. ТЕЦ тільки почала відновлювальні роботи, але на сьогодні (13 травня. – Ред.) – ще один удар. Російські окупанти, напевне, хочуть, щоб 180 тисяч кременчужан, які підключені до цієї ТЕЦ, були без тепла взимку», – сказав Лунін.

Він зазначив, що загалом по Кременчуку 12 травня було завдано 12 ракетних ударів, більшість ракет влучили у НПЗ, одна – в ТЕЦ. Очільник ОВА підкреслив, що це високоточні ракети, вони цілили саме туди, куди вдарили.

Російські війська поцілили ракетою в Кременчуцьку ТЕЦ

Кременчуцький НПЗ, як повідомлялося, припинив свою роботу ще після ударів, завданих ворогами у квітні, тож знайти якусь логіку в нових ударах неможливо, крім хіба того, що руйнують залишки підприємства.

За словами Луніна, інфраструктура Полтавщини несильно, порівняно з іншими регіонами, постраждала від початку повномасштабного російського вторгнення. Та все ж у Миргороді був атакований аеродром, випадкові ракети вдарили по передмістю Полтави – було зруйновано невелику ферму, також інфраструктурний об'єкт був пошкоджений у Карлівці, постраждали й дороги області.

Однак найголовніше завдання, яке ставить перед собою влада у процесі відновлення інфраструктури області, – це забезпечити кремунчужанам вчасну подачу тепла.

Зазначимо, що рашисти вже кілька разів здійснювали атаку на Кременчуцький НПЗ. Так, 24 квітня вони випустили дев'ять ракет по об'єкту. Тоді одна людина загинула, а ще семеро постраждали.

Джерело