Дружина відомого українського гумориста, зірки творчого об'єднання "Студія Квартал-95" і серіалу "Одного разу під Полтавою" Юрія Ткача обожнює радувати свою аудиторію свіжими публікаціями, а також ділитися подробицями їх веселого сімейного життя. За Вікторією в соцмережі Instagram стежить близько 280 тисяч осіб.

Вікторія Ткач у своїх Insta Stories нагадала шанувальникам про майбутній благодійний концерт на підтримку України, який відбудеться в Болгарії, в місті Варна, і запропонувала всім, хто знаходиться поблизу, відвідати цей захід.

Дружина Юрія Ткача закликала українців не зупинятися і кричати звідусіль про жахи, що кояться:

Дружина Юрія Ткача закликала українців не зупинятися і кричати звідусіль про жахи, що кояться:

Варто відзначити, що зовсім недавно їх з Юрієм Ткачемдонька сама брала участь у подібному концерті і виконала на сцені зворушливу пісню Христини Соловій "Тримай". Її виступ оцінили багато знаменитостей і користувачів соцмережі, відзначивши її талант і ніжний голосок.

Також дружина гумориста емоційно заявила про те, що на даний момент нікому не можна розслаблятися і потрібно продовжити кричати звідусіль про жахи, що відбуваються на території України, щоб якомога більше людей і світових лідерів почули біль українців.

"Я гадаю, що ми не маємо жодного права зупинятися. Ми маємо кричати на весь світ про те, що коїться в нашій країні, аби вони відчули нашу біль, нашу силу і робили все можливе від себе, щоб перемога в нашій країні якомога швидше настала", - сказала Вікторія Ткач.

Джерело