Тейпування та масажі для військових безплатно робить полтавка Поліна Скрипник. Вона майбутня реабілітологиня, а нині – студентка одного з полтавських вишів. Допомагати бійцям, каже, вирішила від початку повномасштабної війни в Україні. Матеріали для процедур купує за власний рахунок.

Полтавка Поліна Скрипник робить тейпування бійцю Тимурові Ходжамову на позивний "ZIK". На плече накладає спеціальні стрічки для лікування травм.

"Я наклала Тимуру для того, щоб зняти навантаження із плечового суглоба. Йому допоможе відновитись та зніме больовий синдром", – каже полтавка Поліна Скрипник.

Тейпування та масаж: полтавка Поліна Скрипник робить безплатні процедури військовим

"Я перебуваю зараз в добровольчому підрозділі "Азов-Центурія", зараз поки що тилові роботи виконуємо. І тренуємося, звісно. Звернувся, тому що є гострі болі і дає про себе знати минула травма. І тому й звернувся, щоб відновитися і стати в стрій", – говорить військовий Тимур Ходжамов.

Тейпування та масажі для військових від початку повномасштабної війни полтавка робить безплатно. Матеріали для процедур купує за власні гроші.

"Їхні бронежилети важать приблизно 20 кілограмів, це досить важко. Приблизно 5–8 годин їх поносити для людини, для їхнього хребта – це досить важко. Тому тейпування і масаж досить гарно справляються із задачею, щоб їх розслабити. На фронт я не можу піти. Тому я займаюсь тим, що у мене виходить найкраще", – розповідає полтавка Поліна Скрипник.

22-річна Поліна навчається на третьому курсі університету, буде реабілітологинею.

"Навіть під час масажу я можу включити собі пару і слухати, наприклад, з хірургії. І виконувати свою роботу", – додає Поліна Скрипник.

"Війна, я вирішив – не буду сидіти на місці. І приєднався до хлопців з добровольчого формування. Я уперше сьогодні на цій процедурі, знайомі ходили, радили, що класно допомагає", – говорить військовий Андрій Чабанюк.

Від початку повномасштабної війни Поліна Скрипник надала допомогу близько сотні військових.

Читайте також:

Майже 500 розвантажувальних жилетів, підсумків та плитоносок виготовили волонтери у Полтаві

Джерело