Чорна п’ятниця в 2020 році стартує вже 27 листопада. У зв’язку з карантином ніхто не може передбачити хід подій, але доки торгові центри працюють, їх завданням є організація безпечного та економного шопінгу у Black Friday. Список учасників Чорної п’ятниці дуже широкий, тому кожен покупець може обрати потрібний магазин.

Найпопулярнішими товарами під час розпродажів є електроніка. Акція діятиме як на існуючі моделі телевізорів, телефонів, ноутбуків, так і абсолютно нові. Одяг не менш популярний серед покупців. Розпродаж – це можливість придбати речі із нової колекції за знижкою. Не оминають уваги  і верхній одяг: пуховики, хутро, дублянки, теплі куртки, пальта. На актуальні у новому сезоні моделі також варто чекати знижок.

Магазини косметики також готуються до Чорної п’ятниці. Знижок слід чекати на весь асортимент декоративної та доглядової косметики, парфумів. До того ж серед товарів можна обрати чудові подарунки до Нового року.

Незабаром в Україні відбудеться Чорна п’ятниця

До осіннього розпродажу намагається долучитися велика кількість магазинів. Магазини проводять розпродаж меблів, аксесуарів для автомобіля, інструментів та матеріалів для ремонту, сантехніки тощо. В період акції можна вигідно купити корм для собак в Києві, Харкові та інших містах України, а також одяг для домашніх улюбленців, різноманітні допоміжні товари. З кожним роком в Україні коло учасників розширюється, тому кожен покупець може задовольнити свої потреби.

Джерело