Затримання відбулося під час передачі нардепу значної суми грошей

Національне антикорупційне бюро затримало нардепа "Слуги народу" Сергія Кузьміниx. Нині йому готують підозру у отриманні неправомірної вигоди. Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов та видання "УП". Цю ж інформацію підтвердив і журналіст, наближений до НАБУ, Олег Новіков.

За даними Бутусова, затримали нардепа під час отримання ним значної суми грошей, яку детективи кваліфікують як отримання хабара.

Працівники НАБУ затримали нардепа

А от Новіков розкрив подробиці, що це була спільна спецоперація НАБУ і САП, а нардепа викрили на отриманні 558 тисяч гривень. За даними слідства, нардеп отримав їx за сприяння в укладенні контрактів між приватними компаніями і лікарнею у Житомирській області.

До політичної кар'єри Кузьміниx був волонтером в Житомирі, який допомагав українським військовим.

Також цю інформацію підтвердили і в НАБУ. За даними слідства, посадовець отримав кошти за сприяння в укладенні контрактів між приватними компаніями і лікарнею у Житомирській області, написали в НАБУ.

Нагадаємо, раніше в НАБУ повідомили, що спіймали на хабарі помічника нардепа Івана Фіщенка. Гроші начебто мав віддати "слузі народу", аби той вніс правки до законопроєкту стосовно переробки твердих побутових відходів. Першу частину хабаря детектив НАБУ передав у середині серпня. Вищий антикорупційний суд арештував Івана Фіщенка – помічника нардепа Юрченка. Феміда призначила йому заставу в 1,5 млн грн.

Антикорупційне бюро закликало генпрокурорку Ірину Венедіктову підписати підозру і самому нардепу – та заявляло, що вона публічно перекручує факти щодо розслідування. Пізніше Венедіктова таки підписала підозру Юрченку.

Джерело