Українська співачка і акторка Оля Полякова, яку також всі знають як суперблондинку і Королеву ночі, обожнює радувати свою значну армію шанувальників свіжими публікаціями в Instagram. За творчістю і яскравим образом зірки в соцмережі стежить 2,5 мільйона чоловік.

Зовсім недавно на телеекрани вийшов перший ефір довгоочікуваного 12 сезону талант-шоу "Голос країни", в якому Оля Полякова взяла безпосередню участь. Цього року саме вона вирішуватиме долі українців у кріслі судді і набиратиме команду, щоб успішно довести її до перемоги. 

Як відомо, крім артистки експертами шоу стане Потап, Надя Дорофєєва і Святослав Вакарчук.

Оля Полякова похвалилася успіхами на

Оля Полякова похвалилася успіхами на

В Instagram співачки з'явилося зворушливе відео, на якому можна розгледіти всю палітру її емоцій, що вона відчувала під час перших виступів. По широкій посмішці і палаючим очам можна зрозуміти, що їй однозначно сподобалося виконувати відповідальну роль в такому великому проекті - вона підспівувала, танцювала і навіть обіймалася з учасниками.

"З почином всіх нас! Вітаю всіх учасників, тренерів, команду проекту та глядачів шоу! Впевнена, що це буде найтепліший, найдобріший і найбільш надихаючий сезон Голосу Країни!" - написала Полякова.

Оля Полякова похвалилася успіхами на

Оля Полякова похвалилася успіхами на

Джерело