Стало відомо про те, що президент України Володимир Зеленський заявив про те, що ті, хто вакцинуються третьою дозою отримають додатково 500 гривень в рамках програми єПідтримка. Про що ще повідомив гарант. 

Відеозвернення глави держави опубліковано на його сторінках у соціальних мережах, де він повідомив низку важливих новин. 

"У рамках програми буде додано ще 500 грн для тих громадян України, які отримають третю дозу щеплення", — заявив президент України.

Володимир Зеленський пообіцяв ще 500 гривень за вакцинацію бустерною дозою: як отримати

Володимир Зеленський пообіцяв ще 500 гривень за вакцинацію бустерною дозою: як отримати

Також, було проведено чергове засідання РНБО. Там експерти обговорили ситуацію на сході. Якщо коротко, то все під контролем, і ніяких підстав для паніки немає. Навіть незважаючи на всі чутки, які останні кілька місяців поширюються по мережі. 

"Першим питанням засідання була ситуація на сході нашої країни. Ми працюємо заради повної деескалації ситуації і руху шляхом мирного врегулювання. Знаємо про все, готові до всього, віримо в краще і робимо все, що потрібно, разом з нашими партнерами, нашими дипломатами і нашими військовими. Вони нас захищають, а нам потрібно захищати їх – бути спокійними і не кричати, що все пропало" - говорить президент.

Володимир Зеленський пообіцяв ще 500 гривень за вакцинацію бустерною дозою: як отримати

Також, весь залишок опалювального сезону пройде спокійно. Запасів вугілля і газу достатньо, і держава продовжує нарощувати обороти.

Ну і тема, яка останні два роки щодня на слуху-коронавірус. Кількість нових хворих зростає щодня, однак, варто відзначити, що в лікарнях зайнято тільки 28% ліжок. Все тому що кількість тих, хто вакцинується-також зростає щодня. 

Раніше повідомлялося, що День народження Володимира Зеленського-що подарують депутати президенту на 44-річчя

Також, Володимир Зеленський помчав у гості до президента Польщі і скуштував місцевої їжі: ситий і задоволений

Джерело