Відома українська тренер шоу" Зважені та щасливі", колишня дружина боксера В'ячеслава Узєлкова, Марина Боржемська, дала корисну пораду своїм шанувальникам в соціальній мережі Instagram.

На цей раз вона поділилася новими рекомендаціями з приводу того, які продукти можна вживати перед сном без шкоди для фігури.

«За кілька годин до сну можна з'їсти ряд продуктів, який не зашкодить вам і не вилізе на бочок», - зазначає тренер.

Марина Боржемська підказала, чим краще повечеряти, щоб схуднути:

Марина Боржемська підказала, чим краще повечеряти, щоб схуднути:

На першому місці Марина розмістила улюблений багатьма горіх-мигдаль.

"Сирі горіхи мигдалю багаті магнієм, а це один з ключових компонентів для жіночого здоров'я. Він сприяє глибокому релаксу, розслабленню м'язів, що особливо добре після активних тренувань. Жменька мигдальних горішків перед сном допомагає швидко вирішити проблему безсоння. Але до 18-19: 00, до п'яти-шести штук», - попередила Боржемська.

Марина Боржемська підказала, чим краще повечеряти, щоб схуднути:

Крім того, на ніч можна вживати білкову їжу.

"Якісний білок без вмісту або з мінімальним вмістом жиру забезпечить ситість надовго і допоможе уникнути нічного переїдання — головного ворога витонченої фігури. Робіть ставку на тофу, хумус, бобові, індичку, яйця пашот і молоді сири», - рекомендує фітнес-гуру.

Також без шкоди для талії можна перекусити рибою. Точніше, тими її сортами, які багаті вітаміном В6.

"Приготована на пару або на грилі риба з невеликою порцією овочів-та сама ідеальна вечеря, про яку всі говорять", - запевняє Боржемська.

Марина Боржемська підказала, чим краще повечеряти, щоб схуднути:

Запити вечерю найкраще чаєм з ромашки. Це ідеальний продукт, одна чашка якого стимулює синтез гліцину-найважливішої речовини, яка нормалізує і активує процеси захисного гальмування в центральній нервовій системі, зменшує психоемоційне напруження і підвищує розумову працездатність. 

"Що ви їсте ввечері?",- цікавиться тренер у читачів.

"Увечері не вечеряю, максимум мандаринка і сир!", "Я ввечері на коктейлях функціонального харчування. Не можу довго підраховувати ккал, зриваюся, тому мені так простіше. І результат радує - 12 кг за місяць», - пишуть в коментарях.

Джерело