Також Осадчук зазначив, що інвестори почуваються неспокійно

Народний депутат від "Голосу" Андрій Осадчук в етері ток-шоу "5 копійок" прокоментував дії Володимира Зеленського. Про це повідомляє "5 канал".

"Зеленський і його комунікаційна команда знаходяться в повному відриві від реальності. Тому що, знову ж таки вони різним аудиторіям говорять абсолютно різну інформацію, вона є дуже часто не правдивою", – сказав він.

Також Осадчук зазначив, що інвестори почуваються неспокійно.

"Ще раз – "слуги" відправили парламент на 5 тижнів на канікули. При цьому нам всім з екрану кажуть: "не переживайте, все буде по плану". А в результаті, ми точно знаємо, що навряд цей "план" є, бо всі дії Банкової виглядають надто хаотично. Але, найгірше в цій історії, те, що ця заява, яка була направлена, напевно, на якесь заспокоєння суспільства – навряд отримала цей результат. І навіть те, що сьогодні ми бачимо там з курсом долара, станом на сьогоднішній вечір, говорить про те, що ринки лихоманить, інвестори явно почуваються неспокійно. І нас, з економічної точки зору чекають дуже тяжкі тижні", – підсумував народний депутат.

Дивіться повний випуск програми: 

Як повідомляв 5.UA, сенатор США заявив, що Зеленський більше зацікавлений у боротьбі із Байденом у Twitter, ніж у захисті України.

Джерело