Ситуація в енергетиці та газопостачанні є абсолютно стабільною та контрольованою. 

Про це повідомив на брифінгу 24 січня заступник керівника Офісу президента Ростислав Шурма за підсумками засідання РНБО. 

"За останні 2 місяці запаси (вугілля - ред.) на складах в нашій країні збільшилися в три рази. На сьогодні на складах теплових електростанцій та теплоелектроцентралей вже понад  800 тис. тонн вугілля, ще близько 280 тис. тонн перебуває розвантаженими в наших портах. Налагоджені системні регулярні поставки як внутрішнього вугілля, так і імпортного", - зазначив Шурма. 

В ОП повідомили, чи вистачить вугілля та газу для проходження опалювального сезону

Він додав, що понад 10 кораблів класу Panamax вже законтрактовані наразі, і продовжується контрактна кампанія, що дасть змогу спокійно пройти опалювальний сезон-2022. 

Щодо ситуації з газом, він повідомив, що все під контролем. За його словами, рівень запасів газу на сьогодні складає практично 12 млрд кубів, що є середньостатичним рівнем протягом 10-ти років роботи.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив 24 січня, що буде з тарифами на комуналку до кінця опалювального сезону. 

До слова, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що буде з цінами на газ наступного річного періоду, коли від 1 травня 2022 року закінчиться дія встановленої урядом фіксованої річної пропозиції.

Читайте також:

У Полтаві хочуть на 59% підняти тариф на опалення: подробиці

Тарифи на комунальні послуги не зміняться до кінця опалювального сезону - Зеленський

Якою буде інфляція в Україні 2022 року: економічний прогноз

Джерело