Подружня пара, за якою спостерігала вся країна з романтичного шоу "Холостяк" Микита Добринін і Даша Квіткова стали батьками чудового малюка, якому дали незвичайне ім'я – Лев. Тепер вони звикають до нового статусу і активно розміщують нові публікації в соцмережі Instagram.

Микита і Даша ділилися з аудиторією подробицями протягом всієї вагітності і самої родової діяльності, а зараз продовжують радувати фанатів новинами про стрімкий розвиток сина. Малюк з'явився на світ 13.07.2021. Лев народився справжнім богатирем, з вагою 3.760 і зростом 56 см.

Даша Квіткова зробила те, чого не зміг Андрій Задворний на

Даша Квіткова зробила те, чого не зміг Андрій Задворний на

Даша Квіткова розмістила нову фотографію з їх сімейної відпустки. Як відомо, зараз вона разом з сином, чоловіком і його мамою знаходиться в райському містечку - на Сейшельських островах, оточених Індійським океаном. У кадрі можна побачити усміхненого Добриніна і Квіткову, яка задивилася на свого улюбленого Лева. Цей знімок, як і всі інші, вийшов дуже зворушливим і ніжним.

Даша Квіткова зробила те, чого не зміг Андрій Задворний на

Також молода матуся поділилася неймовірною новиною - вона хоче подарувати одній зі своїх підписниць мінімалістичне, але досить дороге колечко від бренду Cartier. Умови конкурсу Даша написала в пості.

"Ми зібралися для того, щоб вибрати щасливицю (це можете бути ви) і подарувати колечко Cartier

Джерело