Дайджест ключових подій від Суспільне Спорт.

Передолімпійський період Кубка світу з біатлону завершено. Сьомий етап, який також був останнім перед Іграми в Пекіні, відбувся в італійському Антгольці і складався з трьох дисциплін: індивідуальні гонки, естафети та масстарти.

За підсумками сьомого етапу коментатор біатлону Олексій Мандзій виділяє основні моменти, якими запам'ятався Антгольц. Дивіться дайджест у форматі відео:

Остаточний склад України на Олімпіаду, перші Глобуси: моменти етапу Кубка світу в Антгольці Ключові моменти етапу Остаточно визначилася заявка України на Олімпіаду

Перед етапом в Антгольці залишалися вакантними два місця у жіночій команді, на які претендували три спортсменки - Ірина Петренко, Дар'я Блашко та Анастасія Меркушина. Напередодні етапу Блашко заявила про "незрозумілу ситуацію" з відбором, а остаточний склад визначили буквально посеред індивідуальної гонки - яка мала стати відбірковою!

Читайте також: Україна назвала склад жіночої збірної з біатлону на Олімпіаду-2022

Зрештою, поза заявкою на Ігри опинилася Анастасія Меркушина - вона отримала роль запасної та виступить на чемпіонаті Європи. А от п'ятірка атлеток, що поїдуть в Пекін - Юлія Джима, Олена Білосюк, Валентина Семеренко, Ірина Петренко та Дар'я Блашко.

Визначилися перші володарі Глобусів у сезоні 2021/22

За підсумками індивідуальних гонок в Антгольці визначилися переможці в заліку цієї дисципліни, які виграли Малий кришталевий глобус - Тарьєй Бьо у чоловіків та Маркета Давідова у жінок.

Так, Глобуси розіграли за підсумками двох гонок - індивідуальна гонка на Олімпіаді в Пекіні у залік не буде врахована.

Тож Тарьєй Бьо став лише четвертим біатлоністом в історії, кому вдалося зібрати "Великий глобус" - у кожній дисципліні, включно з Великим Кришталевим Глобусом.

Читайте також: Кубок світу з біатлону: загальний залік перед Олімпіадою-2022

Джерело