«Молитва сильніша за будь-яку зброю»: Глава УГКЦ закликав долучитися до Всесвітньої молитви за мир в Україні

«Молитва сильніша за будь-яку зброю»: Глава УГКЦ закликав долучитися до Всесвітньої молитви за мир в Україні. ВІДЕО
У середу, 26 січня, всесь світ за закликом Папи молитиметься за мир в Україні і світі. Вірні Української Греко-Католицької Церкви приєднуються до Всесвітньої молитви за мир в Україні. В УГКЦ повідомляють, що «Живе телебачення» з 9:00 до 21:00 (за київським часом) транслюватиме цілоденне молитовне чування.

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав через відеозвернення особисто запрошує всіх вірних УГКЦ долучатися до молитовного чування, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Чому нам сьогодні так потрібно молитися за мир в Україні? – запитує Предстоятель УГКЦ і пояснює: – Коли виникають нові небезпеки й ворог стоїть на порозі, то наші військові перевіряють свою боєготовність, державні мужі працюють над впорядкуванням суспільних механізмів, дипломати працюють над тим, щоб світ підтримував наш народ і державу. А що роблять християни? Християни в цей час моляться, постять і каються у своїх гріхах».

На його переконання, молитва за мир є сильнішою за будь-яку зброю. Ба більше, молитва є духовною силою віруючого народу.

«Всесвітня молитва – це момент особливої духовної сторожі, на яку кличе нас сьогодні Папа Франциск, наступник апостола Петра наших часів», – підкреслює Глава УГКЦ.

«Закликаю всіх дітей нашої Церкви долучатися до молитовної духовної сторожі. Хоч би де ви були: вдома чи в транспорті, у дорозі на роботу чи на роботі, у школі чи університеті – прошу вас молитися за мир в Україні. Моліться особисто, а також долучайтеся до молитви спільноти Церкви у своїх парафіях, катедральних храмах, монастирях, де ви перебуваєте», – закликав Глава Церкви.

Він додав, що в молитовному стоянні вірян підтримуватиме «Живе телебачення», яке впродовж дванадцяти годин будуватиме ланцюжок глобальної всесвітньої духовної сторожі, духовного чування нашої Церкви.

«Нехай Господь Бог вислухає наші молитви! Нехай прийме нашу молитву! Нехай разом із постом і покутою вона буде сильнішою за будь-яку сучасну зброю! Нехай Господь Бог збереже мир в Україні і в усьому світі! Нехай наша особиста і спільна молитва цього дня лунає в усьому світі за мир в Україні!» – побажав Патріарх Святослав.

Сообщение «Молитва сильніша за будь-яку зброю»: Глава УГКЦ закликав долучитися до Всесвітньої молитви за мир в Україні. ВІДЕО появились сначала на NEWS TiME.

Джерело