Громадянин іншої держави, який обзавівся сім'єю в Україні, чомусь вирішив, що може безконтрольно займатися "домашнім тероризмом"

Про те, що 31-річний француз, бурхливо поскандалив з домочадцями в ніч на понеділок, 24-е січня, після чого, всупереч не дуже теплим погодним умовам, вигнав дружину з 4-річною дочкою просто на вулицю, і чим завершився цей бешкет, на своїй сторінці в соцмережі Facebook, інформує глава Національної поліції в Київській області, Андрій Небитов.

Чоловік взяв у заручники власну 2-річну дитину і погрожував зброєю копам: дівчинку врятувало диво

Чоловік взяв у заручники власну 2-річну дитину і погрожував зброєю копам: дівчинку врятувало диво

Зокрема, діяння відбувалося у Святопетровському, і спецпризначенці змушені були перейти до штурму будинку іноземця. Якась малоприємна суперечка з дружиною закінчилася тим, що чоловік прогнав дружину з малолітньою дитиною на мороз, а сам забарикадувався разом з другою 2-річною дочкою. Крім того, після прибуття правоохоронців хорошої розв'язки не очікувалося, француз дістав гвинтівку, і направив на поліціянтів.

Після цієї протидії почалася спецоперація, і, буквально протягом години, дитина опинилася в цілковитій безпеці, а бешкетник - в "браслетах". Але не це найцікавіше - при обшуку був виявлений додатковий арсенал: 14 балончиків із забороненим газом, трохи зброї, включаючи два арбалети.

За цей, так званий "домашній тероризм", який змогли зупинити тільки спільними зусиллями кримінальної поліції Київської області, спецпідрозділу "КОРД" і працівників Бучанського районного управління поліції, громадянину Франції загрожує до 15 років позбавлення волі, а можливо і довічний тюремний термін.

Також раніше ми інформували про те, що, які області нашої країни потрапили в "червону" зону епідемічної небезпеки, починаючи з 24-го січня.

А до цього наш портал повідомляли про те, яке чимале релігійне свято випало на цей понеділок, 24-е січня.

Джерело