Сьогодні начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Сергій Чиж у присутності представників міської влади та місцевих правоохоронних структур представив особовому складу тимчасово виконуючого обов’язки начальника підрозділу – підполковника поліції Юрченка Олександра Олександровича.

Службу в органах внутрішніх справ Олександр Олександрович розпочав вступивши на навчання до Національного університету внутрішніх справ. Після його закінчення почав працювати на посаді дільничного інспектора міліції центрального відділу міліції Дзержинського районного відділу Харківського міського управління УМВС України в Харківській області.

До призначення на посаду т.в.о. начальника відділення поліції №1 (м. Білопілля) Олександр Юрченко працював начальником відділу кримінальної поліції Сумського районного управління поліції.

У відділенні поліції №1 в Білопіллі відбулися кадрові зміни

Запрошені гості привітали нового керівника Білопільської поліції та побажали йому взаєморозуміння й підтримки з боку особового складу та керівництва області, а також успіхів і наснаги у цій відповідальній роботі.

По закінченню заходу очільник поліції Сумщини подякував співробітникам підрозділу за якісну роботу щодо підтримання безпечного середовища на території громади.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Джерело