42-річний Максим Чмерковський, який народився в Одесі, тепер є хореографом, україно-американським чемпіоном світу з латинських танців.

Нещодавно він святкував День народження, а взагалі, за все життя, став успішним після імміграції в США. Там він відкрив чотири танцювальні школи, був першовідкривачем романтичного шоу "Холостяк" і суддею останнього сезону "Танці з зірками". Макс часто радує шанувальників будь-якими публікаціями на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за його життям стежать понад 740 тисяч осіб. Але ми поговоримо про його участь в "Холостяку" і чому це рішення стало помилкою, за його ж словами в інтерв'ю Маші Єфросиніній.

Макс Чмерковський зізнався, в чому головна помилка

Макс Чмерковський зізнався, в чому головна помилка

- Ти з'явився в Україні з проектом "Холостяк", про який ти не любиш говорити і мене попередили всі, у кого є рот в цій студії.

- Ми можемо говорити, неважливо...

- Ти ж знаєш, що у нас жіноча аудиторія, у каналу. І я не можу про це не заговорити, тому що - перша думка...

- Я не люблю про це говорити з деякими людьми. З вами трохи по-іншому, з тобою, тому що іншого плану інтерв'ю. Я можу тут щось сказати. Є інтерв'ю, які просто-вони люблять плітки.

Макс Чмерковський зізнався, в чому головна помилка

- Що привело тебе в реаліті-шоу такого масштабу і такого рівня. Що з тобою було в цей момент?

- Хто, а не що. Мене вмовили, сказали дуже правильні речі. І до того, як вони домовили - я вже був готовий.

- Що такого вони сказали, що сьогодні, через десять років ти можеш озвучити.

- Вони сказали, що в Україні є проблема - якась кількість дівчат на одного чоловіка. Чоловіки цим користуються, в основному-якісь незрозумілі відносини. Можуть собі дозволити підняти руку, напитися, бла-бла-бла. І хотіли, щоб я був тим чоловіком, який подає приклад того, як це ще може бути. Я хотів показати себе, мрію. З цим я сюди їхав.

- Чи був момент у процесі зйомок, коли ти зрозумів, що все це не так?

- Так, відразу. Я відразу зрозумів, що це величезна помилка. Я не продумав один маленький факт - я не та людина, яка вибирає з жінок.

Джерело