На Львівщині проживає сім’я, яка виховує 16 дітей. Найстаршому сину Павлу 19 років, а наймолодшому Олежику лише чотири тижні. Більшість з дітей названі біблійними іменами, лише двох назвали на честь батьків – Веніамін та Галина. До обіднього столу мамі сімейства, Галині Ціцей доводиться варити до восьми літрів борщу. Про це вона розповіла в інтерв'ю УНІАН.

«На обід варимо, в середньому, літрів сім борщу. Не завжди все з’їдаємо за раз, буває, що й лишається. Якщо вареники – то ліпимо їх усі разом з дівчатами, діти дуже люблять цю страву. Загалом у дітей різні смаки, буває, що й перебирають – хтось любить бульйон, хтось щось інше просить приготувати. На сніданок, зазвичай, молочна каша. Її всі їдять. Старші дівчатка люблять щось випікати», – зізналася Ціцей.

Також у родині діють певні правила та обмеження. «У нас в сім’ї діють залізні правила. Наприклад, не можна обзиватися. А якщо вже так сталося, значить, один в одного обов’язково мають попросити пробачення. Ми вчимо, щоб старші дітки поступалися меншим… У нас вдома є такий закон, що наш тато може взяти телефон будь-кого без попередження. Діти не мають права нічого кодувати. Так тато може будь-коли перевірити, що у них в телефонах, куди заходять, що дивляться, в які ігри грають. Ми категорично їм нічого не забороняємо, але намагаємося, аби все було в міру», – поділилася жінка секретами виховання великої сім’ї.

«Хтось всміхається, хтось дивується». Мати 16 дітей поділилася секретами виховання

Єдина незручність з великою кількістю дітей, за словами Ціцей, це вибратися разом кудись на відпочинок.

А ще Галина розповіла, що людина по-різному сприймають таку велику родину. «У неділю я завжди вдягаю дітей однаково, то люди звертають увагу – хтось всміхається, хтось дивується, хтось, може, крутить пальцем біля скроні. Але я не оглядаюся. Люди різні, у кожного своя думка, ніхто ж не знає нашого життя. А в нас свої життєві принципи, яких ми дотримуємося, стараємося жити за божими заповідями», – розповіла жінка.

До слова, на Вінничині американець подарував багатодітній сім’ї будинок.

Джерело