Кіносага про Гаррі Поттера не перестає підносити сюрпризи навіть через 20 років після появи на екранах. Цього разу уважні глядачі зуміли помітити дублера Руперта Грінта (Рона Візлі) в одній зі сцен фільму.

Відповідний ролик опублікували в "ТікТок".

У якийсь момент позаду Драко Малфоя, який проходить повз учнів факультеті Гріффіндор, можна помітити Рона Візлі з дуже «зміненим» обличчям. Дублер настільки не схожий на самого Руперта, що викликав сміх у шанувальників чарівного світу.

Путін проник на зйомки

«Тhat ain't ronald that's donald (це не рональд, це Дональд)», «Ron te dije q no les aceptara nada a los gemelos (Рон, я ж говорив тобі нічого не приймати від близнюків)», «JAJAJAJAJA tuvieron que poner un doble porque Rupert no dejaba de reírse en esa escena (ХАХАХАХА, їм довелося поставити дублера, тому що Руперт не міг перестати сміятися в цій сцені)», - жартують глядачі.

"Це хто такий?",- "Рон з Аліка", "винесло", "Троюрідний брат Візлі, приїхав глянути що там за суєта в Хогвартсі", "Дублер Рона Візлі", - потішаються в коментарях.

Путін проник на зйомки

Деякі рссмотрели в ньому навіть президента країни-агресора Росії Володимира Путіна.

"Володимир Володимирович Путін? Містер президент?", - "Так-так-так, відразу схожий", "Реально!!! Рон, здається, щось приховує, або це вже не Рон", - впевнені коментатори.

Путін проник на зйомки

Джерело