У неділю, 16 січня, в рамках 1/8 фіналу Кубка Іспанії "Бетіс" обіграв "Севілью" у скандальному матчі - 2:1.

У першому таймі команди обмінялися точними ударами Алехандро Гомеса та Набіля Фекіра.

Після гола Фекіра у ворота Севілья, уболівальники Бетіса кинули з трибун палицю у гравця "нервіонців" Жоана Жордана. Через це вчора поєдинок було перервано і відновлено лише сьогодні.

"Бетіс" пробився до чвертьфіналу Кубка Іспанії за підсумками скандального матчу

На 73-й хвилині Серхіо Каналес вразив ворота "Севільї" та подарував "Бетісу" путівку до чвертьфіналу Кубка Короля.

У паралельному матчі дня "Валенсія" мінімально перемогла "Атлетіко Балеарес" та теж пробилася до наступного етапу турніру.

Переплутав поле з рингом: на Кубку Африки футболіст відправив суперника в нокаут та отримав вилучення (відео)

"Ти й судити не вмієш": розлючений Мбаппе намагався вигнати арбітра з поля (відео)

Мав перевагу у два голи: "Манчестер Юнайтед" втратив перемогу в АПЛ за п'ять хвилин