Що сталося в епізоді за участі українця.

"Вест Гем" українця Андрія Ярмоленка провів черговий матч у чемпіонаті Англії. На домашньому стадіоні лондонська команда зустрічалася проти "Лідса".

Матч "Вест Гем" - "Лідс" закінчився результативною поразкою лондонців з рахунком 2:3. Переможний м'яч гості забили на 60-й хвилині: півзахисник Джек Гаррісон оформив хет-трик.

Ярмоленко забив гол за

Наприкінці другого тайму "Вест Гем" забив третій м'яч, автором якого став Андрій Ярмоленко. Однак гол українця не зарахували і навіть не переглядали відеоповтор, хоча він не порушував правила.

Ярмоленко не потрапив у старт "Вест Гема", але вийшов на поле: на 69-й хвилині український форвард змінив півзахисника Пабло Форнальса. І майже відзначився результативною дією.

Гол Ярмоленка став результатом серії добивань після ауту. Українець направив м'яча точно в сітку після того, як удар півзахисника Джарода Бовена парирував голкіпер "Лідса".

Проте через кілька секунд після взяття воріт арбітр зустрічі Майк Дін його скасував. Причиною став офсайд у момент гольової атаки "Вест Гема".

На перегляді відеоповтору видно, що Ярмоленко не перебував у положенні поза грою. У момент гольового удару він знаходився далі від воріт "Лідса", аніж захисники гостей.

Проте повтор показав, що у початковій фазі гольової атаки офсайд все ж був. Але не у Ярмоленка, а у півзахисника Джарода Бовена: у момент удару по воротам захисника Владіміра Цоуфала саме він знаходився біля воріт "Лідса" ближче за захисників.

У підсумку арбітр навіть не переглядав епізод за допомогою системи відеоповторів, а просто не зарахував м'яча. А поєдинок між командами закінчився перемогою "Лідса" з результатом 3:2.

За 20 хвилин на полі Ярмоленко встиг:

77-а хвилина: отримати жовту картку за фол проти півзахисника Деніела Джеймса. 82-а хвилина: забити гол, який не зарахували через офсайд 90+2 хвилина: стати автором ще одного гольового моменту: українець потужно пробив у лівий кут, але голкіпер "Лідса" з його ударом упорався. Як грає Андрій Ярмоленко у "Вест Гемі" Матч проти "Лідса" став для українця 11-м у сезоні в АПЛ (усе - вихід на заміну). Загалом на рахунку Ярмоленка 20 поєдинків в усіх турнірах за "Вест Гем" і один гол. Читайте також: Андрій Ярмоленко вперше за 10 місяців забив за "Вест Гем": відео Для Ярмоленка це останні півроку у "Вест Гемі". Клуб поки що не пропонував йому продовження контракту, і якщо цього не відбудеться, то влітку українець піде вільним агентом. Що далі Субота, 22 січня. Матч МЮ - "Вест Гем" у чемпіонаті Англії.