«Я їду до України заради єдності», – Петро Порошенко

Про це Петро Порошенко розповів під час брифінгу у Варшаві.

Порошенко пояснив, що він повертається до України для єдності, а також тому, що він є чинним народним депутатом України:

“Я їду в Україну заради єдності, заради допомоги Україні, щоб ми могли стати в обороні країни та привернути міжнародну увагу”.

Також Петро Порошенко наголосив, що повертається як народний депутат Верховної Ради України, який не може пропустити важливі засідання. Він стверджував, що з жовтня, відколи тема загроз російського вторгнення знову стала гострою (хоч п’ятий президент акцентує: війна у нас триває з 14 року), його політичній силі – партії “Європейська Солідарність” чинна влада не дала можливості вносити свої пропозиції та поради щодо того, як зробити України міцнішою та ефективнішою.

  • Нагадаємо, 17 січня на батьківщину повертається п’ятий президент України та лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко. Про готовність зустріти Порошенка та необхідність його підтримки заявили десятки політиків, громадських діячів та ветеранів ООС, організувавши флешмоб.
  • Також українські інтелектуали звернулися до Зеленського щодо провадження проти Порошенка
  • Печерський районний суд Києва призначив засідання щодо обрання запобіжного заходу народному депутату “Європейської Солідарності”, п’ятому президентові України Петру Порошенку.
  • У Державному бюро розслідувань заявили, що п’ятий президент України Петро Порошенко не планував їхати до Варшави до Стамбулу до спроби вручення йому підозри. Адвокат Порошенка Ігор Головань стверджує, що ДБР незаконно стежать за п’ятим президентом і що вони напевне знають, що поїздка була давно запланована.
  • Депутатки Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель і Раса Юкнявічене виклали журналістам своє ставлення до кримінального провадження проти п’ятого президента України, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка.
  • Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що лідер партії  “Європейська солідарність”, п’ятий президент України Петро Порошенко використовує “тактику скандального захисту”.

Джерело