Поєдинок 1/8 фіналу Кубка Іспанії між "Бетісом" та "Севільєю" був перерваний у першому таймі через кричущий інцидент на футбольному полі.

На 39-й хвилині господарям вдалося зрівняти рахунок - хавбек "зелено-білих" Набіль Фекір неймовірним прямим ударом з кутового закрутив м'яч у дальню дев'ятку.

Поки футболісти "Бетіса" святкували забитий м'яч, у голову півзахисника "Севільї" Жоана Жордана з трибун прилетів шматок палиці. Із телетрансляції предмет здавався металевим, але, судячи з ваги, міг бути і пластиковим.Головний рефері зупинив поєдинок і забрав команди в підтрибунне приміщення. Постраждалого одразу оглянули лікарі. Згодом "Севілья" виступила із заявою, що Жордан отримав черепно-мозкову травму.

Скандал у Кубку Іспанії: фанати зірвали матч після суперголу, кинувши палицею в голову гравцю (відео)

А матч так і не поновився. Королівська федерація футболу Іспанії ухвалила рішення дограти севільське дербі наступного дня, 16 січня, о 17:00 за київським часом.

Переплутав поле з рингом: на Кубку Африки футболіст відправив суперника в нокаут та отримав вилучення (відео)