Реал зійшовся в непростій сутичці з Барселоною в рамках Суперкубка Іспанії.

У середу, 12 січня, пройшов один з головних матчів футбольного світу. Матч розпочався о 21: 00 (за Києвом) в Саудівській Аравії на міжнародному стадіоні імені Короля Фахда, в рамках Суперкубка Іспанії - 1/2 фіналу.

Закономірно рахунок відкрив мадридський клуб, так як вони агресивно атакували і створювали небезпечні моменти. Команда перехопила м'яч у центральному колі, і Бензема вивів один на один Жуніора Вінісуса. Гравець чітко пробив під поперечину.

Реал в жорсткій сутичці обіграв Барселону у півфіналі Суперкубка Іспанії: тричі виходив вперед

Незважаючи на те, що в першому таймі Барселона виглядала пасивніше, зрівняти рахунок вдалося через п'ятнадцять хвилин. Мілітао прострілив на Люка де Йонга, і той направив м'яч на ближній кут.

Після цього гра помітно вирівнялася, і Барселона створила кілька небезпечних позицій. Зокрема, Дембеле ледь не забив гол на початку другого тайму, але він промахнувся з ударної позиції.

На 72 гол Реал все ж забив другий м'яч. Карім Бензема з другої спроби зміг переправити м'яч у ворота, незважаючи на неймовірний сейв Тер Штегена.

Однак ситуація першого тайму повторилася: Барселона забила за допомогою неймовірно точної передачі Альби, де Ансу фаті зміг випередити воротаря і забив гол. Після цього Барселона створила два неймовірно потужних моменти, проте Реал дивом врятувався від поразки.

У першому екстра-таймі гол забив Вальверде, коли гравці королівського клубу скористалися провалом в обороні і втекли 4 в 2.