Оприлюднені раніше дані про те, що Німеччина нібито спростила правила в’їзду для українців, виявилися хибними. 

У повідомленні німецького МВС йдеться про те, що наразі в країні діють правила, за якими кордон Німеччини можуть перетинати лише ті мешканці України, які мають чинний сертифікат про повний (принаймні 2 дози) курс вакцинації.

В’їзд із туристичною або іншою несуттєвою метою, як-от візит до друзів, дозволено лише за наявності чинного "зеленого" сертифікату вакцинації проти COVID-19. Наразі Німеччина не вимагає обов’язкової "бустерної" дози щеплення.

Як виявилося, Німеччина не спрощувала правила в’їзду для українців: чи можна їхати до країни без вакцинації

Невакцинованим громадянам України дозволено в’їзд за негативним результатом ПЛР-тесту лише в тому разі, якщо особа має посвідку (дозвіл) на проживання (residence permit) у країнах Євросоюзу або Шенгенської зони, або є близьким родичем чи членом сім’ї людини, яка має такий дозвіл. 

Невакцинованим туристам з України, які не мають дозволу на проживання у країнах ЄС чи Шенгену, в’їзд до Німеччини заборонений.

Всю актуальну інформацію щодо перетину кордону країн світу можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, Чорногорія посилила правила в'їзду для українців. Від 2 січня 2022 року потрапити до країни не можуть ті, хто не перехворів на COVID або щепився понад пів року тому.

Читайте також:

В Україні одна з областей відповідає "зеленій" зоні

У канадській провінції вирішили штрафувати тих, хто відмовляється робити COVID-щеплення

Країни ЄС скоротили термін дії COVID-сертифікатів: рішення готують і в Україні

Джерело