Відома українська режисерка та акторка Оксана Байрак неодноразово ставала героїнею не лише фільмів, а й обговорень фанатів.

Так, користувачі приголомшені змінами у зовнішності зірки. Редакція сайту ТСН.ua вирішила пригадати, як змінилася 57-річна знаменитість та зібрала її архівні та сучасні фото.

Оксана Байрак народилася в Сімферополі 16 лютого 1964 року.

Оксана Байрак до і після пластики: як змінилася режисерка за 57 років

Цікаво, що спершу зірка спробувала себе не у кінематографі. Так, Оксана два роки працювала вчителькою-логопединею. Втім, коли вона зрозуміла, що її покликання - це фільми, то вступила на режисерський факультет до інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого. Диплом Байрак отримала 1991 року.

Згодом вона зняла фільми, які принесли їй популярність: "Жіноча інтуїція" (2003), "Тобі, справжньому" (2004), "Аврора" (2006).

Тоді Оксана Байрак стриглася коротко та була брюнеткою з "їжачком" на голові.

Втім, режисерка сміливо експериментувала зі своїм іміджем. Зокрема,  вона була білявкою з довгим волоссям.

Втім, перевагу акторка надала все ж темним пасмам.

Не можливо не помітити і трансформацію із обличчям знаменитості. Режисерка відверто зізналася, що вдавалася до послуг пластичного хірурга. Втім, зірка запевнила, що робила лише ринопластику. Так, причиною цьому стало те, що Оксана потрапила в ДТП, у результаті якої зламала ніс.

Втім, юзери переконані, що Байрак зробила комплексну підтяжку обличчя.

Хейтять режисерку і за збільшені губи.

У відповідь на це зірка навіть записала відеозвернення. У ньому вона заявила, що цими вустами вона чудово цілується. А хто сумнівається, "нехай запитає у найкращих чоловіків СНД, бо вони знають"."Що ви причепилися до моїх губ? "Які вони жахливі", "великі", "намагаються луснути", "як же я ними розмовляю?". Прекрасно! А особливо я ними прекрасно цілуюся. Запитайте у найкращих чоловіків СНД. Вони знають, вони вам розкажуть. Щоправда, я цих чоловіків кидала і кидаю. Але вони пам’ятають смак моїх поцілунків", – заявила вона.

Варто зазначити, що Байрак також неймовірно схудла.

Своїх шанувальників зірка також нерідко тішить гарячими фото.

Режисерці начхати на негативні повідомлення, оскільки вона переконана, що хейтять через заздрощі.

Читайте також:

57-річна Оксана Байрак показала, який вигляд мала до пластики

Олена Мозгова за шість місяців схудла на 22 кіло: фото до і після

Джерело