У Женеві завершилися переговори США та Росії щодо “гарантій безпеки”: перші коментарі

У Женеві завершилися переговори США та Росії щодо “гарантій безпеки”: перші коментарі

Російська сторона запевнила, що Москва не має намірів нападати на Україну.

У понеділок, 10 січня, у Женеві завершилися переговори урядових делегацій Росії та США щодо так званих “гарантій безпеки”, якими Москва вимагає виключити можливість втупу України до НАТО.

Про це повідомляє російське агентство ТАСС.

За словами заступника міністра закордонних справ Росії Сергія Рябкова, який очолював російську делегацію, розмова з делегацією США, яку очолював заступник держсекретаря Венді Шерман, була складною і професійною, без спроб обійти гострі кути.

Російська сторона наполягала на тому, що нерозширення НАТО — це імператив. Водночас, представники Кремля запевнили, що Росія не має намірів нападати на Україну.

За словами Сергія Рябкова, Сполучені Штати дуже серйозно підійшли до російських безпекових пропозицій та провели їх опрацювання.

У Держдепартаменті з приводу переговорів повідомили про плани на проведення подальших двосторонніх консультацій найближчим часом. За попередньою інформацією, ідеї США, викладені у Женеві, стосуються, серед іншого, розміщення ракет.

Новина доповнюється

Сообщение У Женеві завершилися переговори США та Росії щодо “гарантій безпеки”: перші коментарі появились сначала на NEWS TiME.

Джерело