Полтавський апеляційний суд залишив без змін виправдувальний вирок водійці Наталії Саєнко, яка 6 листопада 2018-го року на пішохідному переході збила 14-річного велосипедиста Артема Левченка. Таке рішення 10 січня ухвалила колегія суддів. Перед його проголошенням в апеляційному суді Саєнко надали останнє слово, повідомила із зали судового засідання кореспондентка Суспільного.

Присутні на засіданні родичі загиблого велосипедиста із кореспондентами Суспільного спілкуватися відмовилися. Телефоном кореспондентам адвокат потерпілих Дмитро Семеха повідомив, що доводи сторони захисту під час розгляду апеляції вважає необґрунтованими.

"Я щиро шкодую про те, що відбулося. Це дійсно велика трагедія і велике горе – втратити дитину в сім’ї. Але я не змогла уникнути цього ДТП, тому що він дуже швидко виїхав на великій швидкості", — сказала в залі судового засідання водійка Наталія Саєнко.

У Полтаві завершили розгляд апеляції щодо водійки Наталії Саєнко

Вирок оскаржували близько восьми місяців.

"І прокуратура, так, в принципі, і потерпілі просили скасувати вирок суду першої інстанції та засудити Саєнко та призначити покарання у вигляді восьми років позбавлення волі. Прокуратура, я думаю, що буде подавати касаційну скаргу на це рішення", — сказав прокурор Володимир Стовбун.

Що відомо: 6 листопада 2018-го на пішохідному переході водійка Наталія Саєнко за кермом позашляховика зіштовхнулася з неповнолітнім велосипедистом. У січні 2019-го, після двох місяців коми, Артем Левченко помер. Водійку обвинуватили у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. 25 листопада 2020-го Наталію Саєнко Октябрський райсуд виправдав через недоведеність кримінального порушення.

Джерело