Jerri Heil розповіла про жорсткий район свого вегетаріанства. Відповідне відео з'явилося на ютуб-порталі "Світське життя".

Українська співачка Яна Шемаєва, яка відома як Джеррі Хейл, прославилася виконанням каверів на пісні популярних виконавців. Величезну популярність їй принесла пісня" Охорона, скасування", яка також з'явилася в дебютному студійному альбомі"я - Яна".

Jerri Heil розкрила Славі Камінській подробиці свого життя:

Jerri Heil розкрила Славі Камінській подробиці свого життя:

На цей час дівчина стала популярним блогером. Зокрема, на її Instagram-сторінку підписано 186 тисяч осіб, а на ТВК-току - 193 тисячі.

Нещодавно українська співачка дала коментар ведучій програмі" Світське життя " славі Камінській. Цього разу вони вирішили поговорити про їжу.

"Я оцей мабуть типовий веган в уявленні всіх невеганів. Тіпа той що любить траву і більше нічого. Я правда так люблю харчуватись. Але більшість веганів так не харчується, це міф", - повідомила вона.

Дівчина зазначає, що на даний момент вегетаріанська індустрія настільки добре просунулася, що нещодавно вона давала Ганні Трінчер вегетаріанські котлети. І співачка навіть не змогла їх відрізнити від справжніх.

Раніше ми писали про те, що Євген Кошовий з "Кварталу 95" знайшов брата-близнюка в Потапі: ось що обожнює Настя Каменських

Джерело