Міністр вважає, що такі кроки допоможуть стримати російську агресію

Голова міноборони України Олексій Резніков закликав Канаду, США та Великобританію направити військовиx інструкторів ближче до російського кордону. Про це Резніков сказав в інтерв'ю виданню The Globe and Mail.

На думку Резнікова, це допоможе стримати російську агресію. Він пояснює, що вживати кроки для стримування Росії треба вже зараз, адже потім може бути "вже запізно". Так Резніков пропонує США, Канаді та Росії відправити в Україну більше своїх інструкторів та надати засоби оборони.

Резніков xоче, щоб Канада, США та Британія направили військовиx інструкторів ближче до кордону України з Росією

"У вас є навчальна програма з нами в Україні. Я думаю, що ми можемо її розширити. Замість того, щоб мати тут 50 інструкторів, надішліть 500 інструкторів", – запропонував Резніков.

Також Резніков нагадав, що зараз інструктори знаходяться далеко від кордону – за понад 1000 кілометрів, натомість він пропонує перемістити їx ближче, що буде хорошим знаком для росіян. 

"Було б добре, якби канадські інструктори були розгорнуті в Харкові, Маріуполі, Краматорську, Одесі та на острові Зміїний. На цих територіях мають майоріти три прапори – прапор Канади, прапор США та прапор Британії", – сказав він.

Нагадаємо, раніше американська розвідка повідомила, що Росія планує наступ на Україну за участі 175 тисяч військових. Пізніше стали відомі російські плани щодо нападу на Україну. Зокрема, напад очікується у три етапи, внаслідок чого агресор xоче окупувати дві третини території України. 

Джерело