"Олександрія" розгромила "Минай" у домашньому матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги - 3:0.

Ще в першому таймі господарі створили собі комфортну перевагу, двічі вразивши ворота суперника. На 27-й хвилині рахунок відкрив Клаудіо Спінеллі, а на 36-й його подвоїв Максим Третьяков.

Наприкінці зустрічі олександрійці довели справу до розгрому. На 84-й хвилині відзначився Каспарс Дубра.

Селезньов не допоміг: "Олександрія" рознесла "Минай" у поєдинку УПЛ

Форвард гостей Євген Селезньов, який напередодні потрапив у скандал через відео, на якому обматюкав свого одноклубника, вийшов у стартовому складі та був замінений на 69-й хвилині.

"Олександрія" (26 очок) піднялася на шосте місце в УПЛ. "Минай" (10 балів) опустився на передостанню, 15-ту позицію.

У 18-му турі, після якого УПЛ вирушить на зимові канікули, команда Юрія Гури 11 грудня прийме "Шахтар", а закарпатці 12 грудня на виїзді зіграють проти "Колоса".

"Зоря" дотиснула одного з аутсайдерів і вилізла на третю сходинку УПЛ (відео)

Перегони з "гірниками" продовжуються: "Динамо" здобуло чергову перемогу в УПЛ

Український Доннарумма: голкіпер "Ворскли" встановив історичний рекорд УПЛ