Жіночий баскетбольний клуб "Франківськ-Прикарпаття" у двох поєдинках переміг "Чайку" з Бердянська. Спортсменки зіграли матчі 4 та 5 грудня в межах чемпіонату жіночої Суперліги з баскетболу.

Поєдинки відбувалися в "Муніципальному фізкультурно-оздоровчому центрі" Івано-Франківська, повідомляє кореспондентка Суспільного.

У першому поєдинку франківські спортсменки здобули перемогу із рахунком 86:68. Клуб "Франківськ-Прикарпаття" поступився на одне очко тільки в першій чверті. Наступні три тайми франківки були результативнішими. Як підсумок — перемога прикарпатської команди із перевагою у 18 очок.

Франківські баскетболістки двічі обіграли

"Дуже важлива для нас перемога. Я вважаю, що ми сьогодні дуже добре зіграли. Ми виграли підбір у два рази, можна сказати. Ми командно зіграли. Я вважаю, що це була наша гра, і ми її "взяли", — каже баскетболістка БК "Франківськ-Прикарпаття" Дарина Завертайло.

Головний тренер івано-франківського клубу Юрій Процюк каже, що поєдинок видався важким.

"Перемога — завдяки вболівальникам. Я от подивився в зал — повний зал людей, які просто переживали, підтримували. І навіть, коли була перевага у два очки після першої половини, ми розуміли, що сьогодні не можемо не виграти. Друга половина для нас склалася досить вдало. З початку третьої чверті ми знайшли свою гру, побігли, і все було добре. Нам сьогодні вдалося краще зіграти на підборі, і це стало вирішальним", — розповідає головний тренер БК "Франківськ-Прикарпаття" Юрій Процюк.

У матчі, який баскетболістки зіграли 5 грудня, боротьба тривала до останньої секунди. Рахунок на табло часто змінювався на користь тієї чи іншої команди. Впродовж останньої хвилини поєдинку баскетболістки "Чайки" відставали від "Франківськ-Прикарпаття" на одне-два очки. Врешті господарки поля втримали перевагу – 87:84.

Іванофранківки після цих поєдинків посідають п'яте місце турнірної таблиці жіночої Суперліги з баскетболу. Наступні матчі команда "Франківськ-Прикарпаття" знову проведе проти "Чайки". Ці зустрічі відбудуться 11-12 грудня у Бердянську.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!