Відома українська фітнес-тренер, А також зірковий наставник на шоу "Зважені та щасливі", Аніта Луценко підказала своїм шанувальникам, яких у неї більше мільйона в соцмережі Instagram, що можна запхати в морозильну камеру на майбутнє.

"Заморозка - це порятунок на сьогоднішній день, думаю, для багатьох! Я просто обожнюю, коли в морозилці є все, щоб приготувати моментально їжу», - поділилася вона.

Луценко також додала цілий список того, що, бо її думку, можна зберігати вже замороженим для приготування швидкого обіду.

Аніта Луценко навчила українців морозити хліб і вафлі, про всяк випадок:

Аніта Луценко навчила українців морозити хліб і вафлі, про всяк випадок:

"Що я морожу: сир Фета, хліб, завжди є сирники, вафлі про всяк випадок, соус песто,

соус томатний порційно, бульйон, горошок покупної морожений (його тільки водою заливаю і їмо), брокколі покупна морожена (1-3 хв відварити) вишні, котлетки і кульки з індички, риба, креветки. Шокова заморозка дозволяє зберігати всі вітаміни і мінерали і це дуже зручно і не шкідливо. Ви морозите? Що найчастіше?",- поцікавилася вона.

Аніта Луценко навчила українців морозити хліб і вафлі, про всяк випадок:

"Добрий день, Аніта! Хочу подякувати Вам за те, що створили книгу про корисні і смачні страви, а головне все швидко. Готую з вашою книгою - для мене це новий рівень умінь!!"«"Морожу тільки ягоди в сезон. Аніта, А навіщо морозити хліб?"«"Морожу ягоди з маминої дачі. А також мені подобається морозити різану і підсушену петрушку!!!! Для супчика саме те!",- підказують її читачі.

Раніше повідомлялося, що ґатунокренер "Зважені та щасливі" Аніта Луценко "виручила" українців, які замоталися на роботі

Також, Аніта Луценко розкрила всі корисні властивості брокколі, міф розвіяний

Джерело