Керівники компаній-перевізників у Лубнах Дмитро Волик та Олександр Тараненко випустили на маршрути свій транспорт після майже тижневого бойкоту. Один з перевізників розповів про це Суспільному. Як повідомив Суспільному перший заступник Лубенського міського голови Олег Соболєв, з ними все одно розриватимуть договір.

За словами Олександра Тараненка, перевезення відновили з 1 грудня. Він на маршрути випустив десять маршруток. Возитимуть пасажирів за 8 гривень, тобто за чинним тарифом.

Перевезення у Лубнах відновили, зокрема, через звернення містян, повідомив перевізник Дмитро Волик на своїй сторінці у Facebook.

У Лубнах перевізники випустили на маршрути громадський транспорт

«У зв‘язку з великою кількістю звернень жителів нашого міста з проханням відновити перевезення пасажирів та з погіршенням погодних умов, мною прийнято рішення, незважаючи на збитковість перевезень, відновити транспортне сполучення в місті», − йдеться в дописі.

За словами першого заступника Лубенського міського голови Олега Соболєва, перевізники неодноразово порушували умови договору. Зокрема, не виїжджали на маршрути. Попри те, що їхній транспорт виїхав на маршрути, з ними все одно планують розривати договори та оголошувати новий конкурс. Скільки це триватиме, поки не відомо, сказав Соболєв.

Що відомо: На засіданні виконавчого комітету Лубенської міської ради не проголосували за підвищення тарифу на проїзд до 10 гривень. 25 листопада приватні перевізники у Лубнах не випустили на маршрут громадський транспорт. Так вимагали підвищити вартість проїзду. Востаннє ціну на проїзд у Лубнах підвищували у вересні 2021-го року. Вартість квитка зросла від 5 до 8 гривень. Із 17 липня у громадському транспорті Полтави почали діяти нові тарифи на проїзд. За квиток у тролейбусі треба платити 6 гривень, а у маршрутках та автобусах – 8 гривень. 1 грудня зросла вартість проїзду у громадському транспорті Кременчука.

Джерело