Вероніка Моторіна, яка у 2020 році застрелила інструктора тиру в Полтаві, померла 29 листопада в СІЗО. Про це повідомило місцеве видання «Полтавщина» з посиланням на медиків, які приїжджали на виклик в Полтавську установу виконання покарань.

В місцевому телеграм-каналі «Труха Полтава» стверджується, що в день смерті 20-річна дівчина цілий день нічого не їла, тільки палила та пила каву. Після цього у неї стався епілептичний напад. Працівники СІЗО та лікарі не змогли врятувати її життя.

У кінці вересня Октябрський райсуд Полтави визнав Моторіну винною у вбивстві та призначив їй 15 років позбавлення волі. Після вироку дівчина вчинила спробу самогубства – дістала лезо від бритви та порізала руки. Тоді її вчасно доставили до лікарні.

У СІЗО померла дівчина, яка торік застрелила інструктора тиру в Полтаві

Увесь цей час вона перебувала у СІЗО, а не в’язниці, бо вирок ще не набув законної сили та тривала апеляція.

Ще одна надзвичайна подія із дівчиною та стріляниною у Полтаві сталася цього року. 6 вересня 19-річна Таїсія Петрова прийшла до школи з арбалетом. Спочатку вона вистрілила через відкриті двері в кабінет у спину вчительці. Потім випустила стрілу в заступницю директора, яка намагалася її зупинити після першого пострілу.

8 вересня суд взяв під варту дівчину, яка стріляла в школі з арбалета.

У жовтня за рішенням суду її відправили в психіатричну лікарню.

Раніше студентка-психолог Таїсія Петрова розповіла, чому пішла до школи вбивати вчителів.

Внаслідок нападу дівчини вчителька української мови та зарубіжної літератури отримала поранення в спину, а заступник директора навчального закладу – в руку.

Арбалет у нападниці відібрав 14-річний учень 9 класу. Дівчина не чинила йому опору. Постраждалих вчителів відвезли до лікарні.


Джерело