Вночі у полтавському СІЗО померла 20-річна дівчина, яка отримала 15 років за вбивство інструктора в тирі. Вероніка Моторіна перебувала у СІЗО, а не в’язниці, бо вирок ще не набув законної сили і тривала апеляція.

Смерть дівчини сьогодні, 30 листопада, ТСН.ua підтвердили у пресслужбі прокуратури Полтавської області.

"Факт смерті дівчини підтверджуємо. Причини смерті з'ясовують експерти", - прокоментувала речниця прокуратури області.

У СІЗО Полтави померла 20-річна дівчина, яка отримала 15 років за вбивство інструктора тиру

Як повідомляють у місцевих пабліках, Вероніка Моторіна напередодні відмовилася від їжі, цілий день палила та пила каву. Після цього в неї, стався епілепичний напад. Життя дівчини намагалися врятувати працівники СІЗО і медики, яких викликали на місце події.  

Нагадаємо, що дівчина, яка застрелила інструктора тиру в Полтаві, стверджувала, що через стосунки із хлопцем хотіла вчинити самогубство, проте випадково вбила невинну людину.

Читайте також:

У Полтаві у місцевому тирі застрелили 64-річного інструктора. Інцидент трапився 7 лютого 2020 року. Смертельні поранення працівникові тиру спричинила 18-річна відвідувачка, мешканка Дніпра.

Під час останніх засідань прокурорка Яна Рощепа повідомила, що вину Моторіної доведено, а тому просила для неї 12 років позбавлення волі.

Адвокат обвинуваченої Андрій Євдокименко виступав проти цього. Яке саме покарання має отримати його підзахисна, не повідомив.

Колегія суддів Октябрського райсуду Полтави оголосила вирок Вероніці Моторіній, яку визнали винною у вбивстві інструктора полтавського тиру. Їй призначили 15 років позбавлення волі. 

Під час судового засідання дівчина заявила, що скоїла злочин через депресію, до якої її довів хлопець. 

Джерело