16-річний вихованець Одеської обласної ДЮСШ кульової стрільби Іван Ткаленко став переможцем міжнародного турніру «Polish Open Kaliber». Змагання проходили у Білостоку 25-28 листопада, повідомили у пресслужбі відділення НОК України в Одеській області.

У турнірі взяли участь 400 спортсменів з 13-ти країн. На змаганнях Іван Ткаленко набрав 623 очки після 60-ти пострілів. У фіналі він показав результат 248,9 очків, випередивши на 2,1 бали поляка Михала Чойновскі.

Спортсмен з Одеси переміг на міжнародному турнірі з кульової стрільби

За результатами турніру Іван Ткаленко (тренери – Ірина Виноградова, Світлана Скачко) став переможцем серед юніорів у змаганнях у стрільбі з пневматичної гвинтівки.

Читайте також Спортсменки Одеської області вибороли 2 медалі чемпіонату України з пляжного волейболу Одеські хокеїсти стали переможцями Всеукраїнських змагань Одеські фехтувальники вибороли три медалі на чемпіонаті України

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області