29 листопада у СІЗО померла Вероніка Моторіна, яку засудили у справі в умисному вбивстві інструктора полтавського тиру. Цю інформацію Суспільному підтвердив керівник обласного центру екстреної меддопомоги Дмитро Лавренко.

Виклик до бригади екстреної медичної допомоги надійшов 29 листопада о 19:32. Лікарі виконували реанімаційні заходи. О 20:53 медики констатували біологічну смерть дівчини, говорить керівник обласного центру екстреної меддопомоги Дмитро Лавренко.

Адвокат Вероніки Моторіної Андрій Євдокименко Суспільному повідомив, що він не має інформації щодо смерті засудженої.

У Полтавському СІЗО померла Вероніка Моторіна, яку визнали винною у вбивстві інструктора тиру Що відомо: Вероніці Моторіній, яку обвинувачували в умисному вбивстві інструктора полтавського тиру у лютому 2020-го, 28 вересня винесли вирок. Її позбавили волі на 15 років. Таке рішення ухвалила колегія суддів Октябрського райсуду Полтави. А· Адвокат Вероніки Моторіної Андрій Євдокименко За даними правоохоронців, 7 лютого 2020-го року дівчина прийшла до закладу і з пістолета, який належав тиру, вистрелила у 64-річного Сергія Смольянінова. Він загинув на місці. Під час судового розгляду, Моторіна сказала, що працівника тиру поранила випадково. Цю справу розслідували за частиною першої статті «Умисне вбивство». Санкція – від 7 до 15 років позбавлення волі. Під вартою Вероніка Моторіна перебувала від 8 лютого 2020.

Джерело