Вийшов перший трейлер комедійного фільму "Велика прогулянка" з зірками студії "Квартал 95" та іншими українськими знаменитостями в головних ролях.

FILM.UA Group і телеканал "Україна" презентували тизер-трейлер першої кінокомедії 2022 року. Прем'єра фільму відбудеться 24 лютого. 

Сюжет розгортається навколо родини працівників культури Драгоманових та районних бізнесменів Наливайченків, які влаштовують гучну сварку через місце на галявині. А побіжний корупціонер, який сховав там гроші, намагається вирахувати, хто з них привласнив собі кругленьку суму. 

Юрій Ткач і Олена Кравець з

У новій картині 2022 року глядачі побачать чимало улюблених зірок, в числі яких також відомі актори і гумористи студії "Квартал 95". Юрій Ткач зіграє роль глави сімейства Наливайченків, а його дружиною стане Ірина Гатун. Таню Драгоманову, стриману викладачку історії мистецтв, зіграє Олена Кравець. Позитив (Олексій Завгородній) втілиться на екрані в образ помічника чиновника – водія Гени, і це буде його перша велика кінороль.

Юрій Ткач і Олена Кравець з

Вперше на великому екрані з'являться зірки футбольного клубу "Шахтар", а саме Євген Коноплянка і Андрій П'ятов, які навіть під час зйомок не змогли розлучитися з м'ячем. Ще однією несподіванкою, яку для глядачів підготували режисери, стане поява неперевершеної Вєрки Сердючки з мамою

Юрій Ткач і Олена Кравець з

Джерело