Заступника голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) Володимира Павленка допустили до участі в конкурсі на заміщення посади голови АРМА. Про це стало відомо за підсумками відкритого засідання Конкурсної комісії 26 листопада 2021 року. На цьому засіданні розглядалися результати перевірки відповідності поданих кандидатами на посаду Голови АРМА документів вимогам Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» та інші питання.

У конкурсі на заміщення посади голови АРМА бере участь 12 осіб. В тому числі, п'ятеро із них – це колишні або нинішні співробітники цього органу та Громадської ради при АРМА.

Відстороненого Вищим антикорсудом від посади Павленка допустили до участі в конкурсі на керівника АРМА

Зараз детективи Національного антикорупційного бюро України здійснюють досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні і за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 209 (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом), ч. 3 ст. 28 (злочин, вчинений організованою групою), ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі), ч. 4 ст. 358 (підроблення документів) КК України.

«Робоча група подивилася всі надані кандидатами документи. На жаль, на сьогодні ми не готові до остаточного рішення до деяких кандидатів. Виникли питання щодо наявності відповідного стажу керівників», – зазначив член конкурсної комісії Сергій Вернидуб, і запропонував звернутися до Кабінету міністрів та Пенсійного фонду за відповідними роз'ясненнями та підтвердженнями.

Також Сергій Вернидубов зазначив: «Ми довіряємо усім кандидатам, які беруть участь у конкурсі». Запитань щодо кандидатури Володимира Павленка щодо його статусу підозрюваного у жодного члена Комісії не виникло.

Джерело