Активізація застосування розвідувально-диверсійних груп та інтенсивне мінування місцевості призводять до втрат серед окупантів, зазначили в ГУР МОУ

Минулого тижня в ОРДЛО прибула чергова група кадрових російських військовослужбовців для посилення розвідувально-диверсійних та саперних підрозділів. Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міноборони.

"Командування ЗС РФ продовжує направляти кадрових російських офіцерів та військовослужбовців контрактної служби окремих військово-облікових спеціальностей для виконання завдань у складі з’єднань і частин 1 та 2 армійських корпусів оперативного угруповання російських окупаційних військ. Минулого тижня на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях прибула чергова група кадрових російських військовослужбовців для посилення розвідувально-диверсійних та саперних підрозділів", – йдеться у повідомленні.

З Росії в ОРДЛО прибули нові розвідувальні та саперні підрозділи – розвідка

Водночас у ГУР МОУ звернули увагу, що активізація застосування розвідувально-диверсійних груп та інтенсивне мінування місцевості призводять до втрат серед особового складу окупантів. Такі випадки російський пропагандистський апарат намагається приховати і використати інформацію про факти загибелі особового складу на власних мінно-вибухових загородженнях для дискредитації Об’єднаних сил, наголосили у розвідці.

За даними ГУР МОУ, з 22 листопада у так званих 1 та 2 армійських корпусах працює комісія 8-ї загальновійськової армії (Новочеркаськ) Південного військового округу ЗС РФ на чолі з командувачем армії. Вона перевіряє наявність особового складу на місцях несення служби, організацію системи управління і зв’язку, а також здійснює контроль за проведенням командно-штабного навчання із залученням мобілізаційного резерву та підрозділів силових структур "ЛНР" та "ДНР".

Наприкінці жовтня The Washington Post повідомило про те, що чиновники у США та Європі стривожені накопиченням військ біля кордонів України. 

Нагадаємо, раніше голова ГУР МО Кирило Буданов заявив, що Росія готується атакувати південь та схід України на початку 2022 року. Для цього біля кордонів з Україною сконцентрували 92 тисячі військовослужбовців. 

Як повідомляв 5.UA, голова Міноборони Олексій Резніков вважає, що Росія не йтиме у великий наступ та не захоплюватиме територій.

Джерело